Trzy powody do kupienia paneli szklanych

1. Panele szklane są na topie!

Płytki ceramiczne mają miejsce w niemal każdym domu. Znajdują się one w każdej kuchni, łazience, toalecie, czy pralni. Często tracą one blask po kilku latach użytkowania, a domownicy ubolewają nad taką koleją rzeczy. Fugi, które pięknie uzupełniały całokształt danego pomieszczenia z czasem tracą barwę, zostają zabrudzone, a ich czas świetności odchodzi w niepamięć. Istnieje wiele sposobów na czyszczenie fug, jednak żaden nie gwarantuje, że będą wyglądać jak nowe. Aby przestać się martwić o barwę fug i wygląd płytek można wprowadzić do swojego domu szklane panele, które robią furorę w Europie i na świecie. Powoli wchodzą też na polski rynek, który niezmiernie potrzebuje takiego typu innowacji.

2. Twoje wnętrza wyglądają niesamowicie

Czym są właściwie panele szklane? To idealny sposób na wprowadzenie do domu należytego klimatu.Można je skutecznie montować w każdej kuchni zamiast płytek ceramicznych. Szkło z jakiego są wykonane jest hartowane. Dzięki czemu, takie szkło jest odporne na temperaturę, ma zwiększoną twardość, wytrzymałość, odporność na ścieranie. Na każdym panelu szklanym można wprowadzić dowolną barwę wzór lub zdjęcie z naszego albumu. Poprzez zastosowanie najnowocześniejszej technologii UV – nasze panele zawsze będą wyglądać jak nowe. W tym przypadku hartowane szkło spełnia swoje zadanie w 100%. Panele szklane mogą być każdej wielkości. Można wybrać różne opcje – mozaika lub dowolną wielkość, która spełni twoje oczekiwania. Szklane panele mogą mieć świetne zastosowanie w pokoju gościnnym, czy pokoju dla fanki danego typu muzyki, np. rocka. Na życzenie można na panelach może widnieć zdjęcie ulubionego zespołu, piosenkarki, czy idola. To niesamowita opcja, dzięki której osoba mieszkająca w takim pokoju poczuje jeszcze większe przywiązanie i zwiększy zainteresowanie do danej muzyki. Jeżeli rodzina w danym domu uwielbia naturę to najlepszym sposobem jest nadanie klimatu są zdjęcia dzikich zwierząt lub domowego pupila.

3. Panele szklane Poznań rozświetlą Twój dom

Panele szklane poznań

Te innowacyjne pomysły na panelach szklanych są rozwiązaniem dla ludzi odważnych, kreatywnych i chcących wprowadzić najnowsze możliwości w swoim domu. Jeszcze nigdy nie było opcji, aby całkowicie decydować o tym w jakiej aranżacji ma wyglądać łazienka, kuchnia, czy pokój dla własnego dziecka. Wprowadzenie paneli szklanych w swoje życie nada mu nowy blask. Każdy kto ujrzy takie pionierskie patenty w mieszkaniu, będzie chciał zastosować takie rozwiązanie u siebie. Panele szklane są normalnym tworem w Europie i na świecie, a już niedługo na stałe wkroczą do polskich domów.

Materiał powstał przy współpracy z firmą – Staglass usługi szklarskie Poznań