O witrynie

Nasza ekipa

Jesteśmy zespołem młodych ludzi, dla których redagowanie artykułów i dzielenie się swoją wiedzą z ludźmi to prawdziwa pasja. Stawiamy na interesujący przekaz oraz dostosowanie treści do oczekiwań naszych odbiorców. Cały czas rozwijamy się i dowiadujemy się nowych rzeczy, aktywnie śledzimy nowości w mediach polskich oraz zagranicznych, dzięki czemu stale jesteśmy zaznajomieni z tym, co stanowi ciekawą nowość. Jeśli coś nas interesuje, przenosimy to na kartki papieru bądź wprost do sieci, dzięki czemu wszyscy, którzy nas śledzą mogą dowiedzieć się czegoś nowego. My dzielimy się swoimi pasjami oraz wiedzą, od Was zaś oczekujemy zadawania nam pytania, na które z chęcią szczegółowo odpowiemy.

Dla kogo piszemy?

Główną grupą naszych odbiorców są osoby nowoczesne, starające się być na czasie z tym co jest nowe, ciekawe oraz atrakcyjne. Chcemy dotrzeć do wszystkich tych, którzy lubią czytać informacje podane w nietuzinkowy sposób, przyprawione osobistymi sugestiami czy osądami. Ufamy, że możemy zdobyć wierne grono stałych czytelników, którzy nie raz natchną nas do działania oraz zainspirują do stworzenia publikacji na temat, który dotąd nie był poruszany. Jesteśmy tutaj dla Was.

Co chcemy pokazać światu?

Trzy Powody to portal, którego zadaniem jest dzielenie się wiedzą oraz inspirowanie osoby po drugiej stronie monitora lub ekranów urządzeń mobilnych. Chcemy zaprezentować Wam świat, którego nie znacie, ciekawostki, o których nie mieliście pojęcia oraz skomplikowane pojęcia i procesy, które podamy Wam w przystępny sposób. Wiemy, że w dobie Internetu triumfy święcą filmy, memy oraz gify, jednakże wierzymy, że treść jest tak naprawdę tym, co realnie buduje człowieka. Uzewnętrzniamy się na portalu i pokazujemy to, czego nie odkryjcie w innym miejscu. Pokazujemy świat z naszej perspektywy.

Dlaczego warto nas czytać?

Redakcja Trzy Powody nieustannie wpada na nowy temat, nasze działania nie są sztywno zaplanowane. Chcemy działać spontanicznie, opierając się jednak o jakiś konkretny kierunek, do którego dążymy. U nas znajdziecie bardzo różnorodne informacje, nie mamy zamiaru skupiać się tylko na sprawach popularnych, prostych czy błahych. Czytając nas odkryjecie rzeczy, o których nie mieliście pojęcie, a które dotąd nie pojawiły Wam się przed oczami. Nasza strona ma prostą, acz atrakcyjną szatę graficzną, chcemy napędzać Was do działania, być może któryś artykuł pozwolił Wam inaczej spojrzeć na rzeczywistość? Jeśli tak – śmiało piszcie do nas i podzielcie się z nami tą informacją.

3 powody aby wejść na Trzy Powody

1. Damy Wam nowości z pierwszej ręki

2. Zainspirujemy Was do zmiany spoglądania na otaczający świat

3. Pokażemy Wam, że skomplikowaną tematykę ubrać można w proste słowa, zrozumiałe dla każdego