Trzy powody, dla których warto wynająć samochód do ślubu!

Wiele młodych par, decydując się na zawarcie związku małżeńskiego stawia się w obliczu nadciągającego roku nieustannego załatwiania istotnych w kwestii ślubu spraw. Wszystko praktycznie toczy się wokół tego jednego wyjątkowego dnia. Pozycji na liście do załatwienia jest wiele, a jedną z nich jest decyzja o samochodzie, którym młoda para pojedzie do ślubu. Osoby, które nie posiadają samochodu są z reguły zmuszone do tego by pożyczyć od rodziny lub wynająć samochód. Natomiast osoby, posiadające samochód raczej takiej opcji rozważać nie będą. W dzisiejszym artykule przedstawiamy 3 powody, dla których warto w obu przypadkach zastanowić się nad wypożyczeniem samochodu zamiast np. decydować się na przejazd bryczką.

1. Nareszcie możesz przewieźć się samochodem marzeń!

Niecodziennie mamy okazję, by zasiąść za kierownicą super samochodu sportowego. Równie rzadko do dyspozycji posiadamy samochody retro. Zarówno jedne i jak i drugie spotykamy bardzo rzadko w swoim życiu, a jeszcze rzadziej mamy okazję je poprowadzić. Z reguły wiąże się to z dodatkową opłatą, która nie jest dla nas przyjemnym wydatkiem. Zatem wypożyczenie samochodu sportowego lub samochodu retro czy limuzyny jest idealnym rozwiązaniem jeżeli chcemy właśnie w tym dniu spełnić swoje marzenia. Kto nie cieszyłby się jak małe dziecko siedząc za kierownicą wypasionego lamborghini czy porsche. Nasze marzenia mogą się spełnić i to za sprawą niewielkiego wkładu pieniężnego.

Sportowy samochód do ślubu

2. Komfort w każdym calu.

Wynajęcie samochodu to usługa z przedziału luksusowych. Nic więc dziwnego, że wynajmując samochód otrzymujemy dostęp do usługi, która sprawi nam ogromną przyjemność. Trzeba zaznaczyć, że w porównaniu do jazdy bryczką, przejazd samochodem ma o wiele więcej plusów. Między innymi:

  • zabezpieczenie przed zmienną pogodą – w deszczu mamy zapewniony dach nad głową, w upale mamy możliwość włączenia klimatyzacji (każdy wie jak ważne jest to z punktu widzenia Panny Młodej),
  • wolni od nieprzyjemnych zapachów – jadąc bryczką niestety narażeni jesteśmy na nieprzyjemne zapachy zwierząt, które mogą wpłynąć na nasze odczucia w podróży,
  • możliwość pokonania większej odległości – oczywiście poruszając się samochodem odległość między kościołem a salą weselną nie ma znaczenia, w przypadku bryczki – musi być ona jak najkrótsza.

Dodając do tego wszystkiego fakt, że jak wspominaliśmy w pierwszym punkcie, podróż wynajętym super samochodem to czysty komfort i spełnienie marzeń każdego z nas wiemy, która opcja jest dla nas lepsza.

3. Jeden obowiązek z listy przygotowań do ślubu mniej!

Jest jeszcze jeden powód, dla którego warto wypożyczyć auto do ślubu. Zakładając, że decydujemy się na jazdę własnym samochodem musimy wziąć pod uwagę to, że będziemy również musieli go solidnie wysprzątać. Obowiązkowo będziemy musieli go umyć i to bardzo dokładnie co wiąże się oczywiście ze stratą czasu w chwili, gdy tego czasu jest bardzo mało. Wynajmując samochód mamy to wszystko praktycznie z głowy. Płacimy i pod nasz dom o umówionej porze przyjeżdża wynajęty samochód, który lśni, jest przystrojony i tylko czeka aż młoda para wsiądzie za jego stery.

 retro-samochod-do-slubu