Trzy powody dla których warto wybrać nieautoryzowany serwis Forda

Regularne serwisowanie auta jest niezwykle istotne. Często podczas przeglądu można znaleźć różne groźne usterki, które mogłyby zagrażać życiu i bezpieczeństwu kierowcy i pasażerów pojazdu, a także innych uczestników ruchu. Wczesne wykrycie problemu często wiąże się również ze znacznie niższymi kosztami naprawy oraz możliwością pozbycia się problemu, zanim się on rozprzestrzeni na inne elementy i sprawi, że naprawa będzie praktycznie nieopłacalna. Wszelkie przeglądy oraz serwis pojazdu marki Ford warto wykonywać w nieautoryzowanym serwisie Forda w Rudzie Śląskiej. Dlaczego? Dowiesz się z informacji poniżej!

Zadbaj o swój samochód z pomocą prawdziwych fachowców

Odpowiedni serwis dla pojazdu jest niezwykle ważny. Nie warto w tej kwestii wybierać tanich półśrodków, bo chodzi przecież o bezpieczeństwo kierowcy i osób, które będzie on przewoził swoim autem, a także innych uczestników ruchu. Nie ma jednak również najmniejszego sensu przepłacać za serwis, jeśli można skorzystać z fachowych usług za naprawdę rozsądną cenę. Aby mieć pewność, że wybrany serwis dla pojazdu marki Ford, to gwarancja wysokiej jakości usług oraz bardzo konkurencyjnych cen, warto wybrać nieautoryzowany serwis Forda w Rudzie Śląskiej. Skorzystanie z usług pracujących tam fachowców ma szereg zalet. Oto trzy najważniejsze z nich:

1. Nieautoryzowany serwis to gwarancja dużo niższych cen niż w ASO

Autoryzowane serwisy samochodowe różnych marek często mają bardzo wygórowane ceny, które sprawiają, że nawet naprawa drobnej usterki może kosztować naprawdę dużo. Doliczają oni kolosalne marże za robociznę oraz za części, co sprawia, że klient musi się liczyć, że nawet jeśli wymienia tylko jeden, drobny i pozornie mało wart element, to usługa mocno nadszarpnie jego budżet. Dlatego właśnie o wiele lepiej skorzystać z warsztatów niezależny. W tego typu miejscach pracują specjaliści z doświadczeniem, którzy w niczym nie są gorsi od mechaników z ASO, często nawet przewyższają ich swoimi umiejętnościami.

2. W niezależnym serwisie czeka na Ciebie profesjonalna obsługa i oryginalne części

Wiele osób jeszcze do niedawna uważało, że jeśli zostawią swoje auto do naprawy w innym warsztacie niż ASO, to przepadnie im gwarancja na pojazd. W rzeczywistości wcale tak nie jest. Jedyne, co odgrywa istotną rolę, to w przypadku dokonywania naprawy, należy zwrócić uwagę na oryginalność części. W niezależnym serwisie Forda w Rudzie Śląskiej dostępne wysokiej jakości oryginalne części zamienne, które pochodzą z zaufanego i sprawdzonego źródła. Mają bardzo konkurencyjną cenę i są doskonale dopasowane do pojazdu. Ponadto w niezależnym warsztacie forda możesz liczyć również na bardzo profesjonalną obsługę, która sprawi, że Twoje auto zostanie naprawione szybko i bez naciągania Cię na niepotrzebne koszty czy bezsensowną stratę czasu.

niezależny serwis Forda w Bytomiu

3. Szybka obsługa i profesjonalna diagnoza

Wiele osób obawia się, że decydując się na niewielki, nieautoryzowany serwis, będą musieli czekać oni w długiej kolejce, aż ich pojazd zostanie naprawiony i stracą przez to dużo czasu, a także będą musieli dojeżdżać do pracy komunikacją miejską lub tracić pieniądze na taksówki. W rzeczywistości jest zupełnie odwrotnie. Często w takich warsztatach cały proces idzie o wiele szybciej. Fachowcy pracujący w niezależnych warsztatach mają bardziej indywidualne podejście do klienta oraz przywiązują naprawdę dużą wagę do tego, aby jak najszybciej i najdokładniej postawić diagnozę, sprawdzić części i dokonać naprawy auta.

Nieautoryzowany serwis Forda lub innej marki to doskonały wybór dla wszystkich kierowców, którzy nie lubią przepłacać za oferowane usługi oraz te same części zamienne. Jeśli interesuje Cię godny polecenia niezależny serwis Forda w Rudzie Śląskiej, to polecamy Ci warsztat TimeCar. Tam możesz liczyć na profesjonalne usługi i ich wysoką jakość, a także konkurencyjne ceny.