Suplementy i feromony a libido

Specyfiki i tabletki na zwiększenie libido, przedłużenie orgazmu i wydłużenie stosunku, są dostępne w aptekach i sklepach erotycznych.

Naturalne, zawierające jedynie odpowiednio wyselekcjonowane składniki, są dostępne bez recepty. Każdy z nas chce być usatysfakcjonowany z pożycia seksualnego, jednak problemy ze zdrowiem, wiek lub inne czynniki mogą wpływać negatywnie na nasze życie erotyczne. Warto więc sięgnąć po odpowiednie specyfiki dostępne w różnej formie, by skutecznie poprawić jakość stosunku.

Suplementy na zwiększenie libido

Na rynku gadżetów i akcesoriów erotycznych, można łatwo znaleźć produkty takie jak tabletki, kapsułki, krople i maści, mające za zadanie zwiększyć nasze libido, czyli chęć na seks. Do najpopularniejszych produktów należą:

  • Krople podniecające,
  • Żele na erekcję,
  • Suplement na opóźnienie wytrysku,
  • Żele stymulujące łechtaczkę,
  • Prezerwatywy rozgrzewające,
  • Żele obkurczające pochwę,
  • Żele powiększające piersi,
  • Żele powiększające i pogrubiające penisa.

Niektóre osoby mają problem z osiągnięciem orgazmu. Wszelkie specjalistyczne tabletki, żele, maści, różnego rodzaju lubrykanty i specjalne prezerwatywy, to akcesoria, które podniosą jakość naszego pożycia seksualnego.

Jakikolwiek problem w tym zakresie może jednak powodować wstyd i poczucie niezrozumienia. Nie zamykajmy się jednak na swój problem, dlatego że istnieją dziś naprawdę liczne sposoby na to, by zwalczyć niskie libido lub jego brak, a także problemy z osiągnięciem pełnej satysfakcji seksualnej. Po to istnieją powyższe produkty, by móc spośród nich wybierać. Warto więc się przełamać i zaopatrzyć się w odpowiedni zestaw produktów ze sklepu erotycznego.

akcesoria erotyczne online

Feromony i ich działanie

Pierwotną ideą feromonów było przyciąganie uwagi płci przeciwnej. Najczęściej, tego typu specyfiki były i są wykorzystywane przez panów. Specjalne perfumy składają się z wyselekcjonowanych zestawów składników. To dzięki nim, mężczyzna może przełamać swoją nieśmiałość i przyciągać spojrzenia pań. Feromony męskie to jeden z topowych produktów dobrego sklepu erotycznego. Ich skład, oprócz podświadomego wpływania na osoby płci przeciwnej, odpowiada również za rozbudzanie pozytywnej aury wokół swojej osoby.

Feromony stosują również panie, którym brakuje odwagi, są nieśmiałe i chcą poszerzyć grono znajomych płci męskiej. Związki chemiczne, jakie znajdują się w feromonach łączą się z pięknymi zapachami perfum.

Warto dodać, że feromony są stosowane zarówno podczas spotkań biznesowych, na randkach, imprezach i spotkaniach towarzyskich. Na to rozwiązanie najczęściej decydują się single, jednak nie brakuje osób, które używają feromonów po to, by rozpalić swoją partnerkę/ partnera. Warto zaopatrzyć się w zestaw feromonów, by zadowolić swoją drugą połówkę i poprawić jakość pożycia seksualnego.

Wyżej wymienione produkty są przeznaczone przede wszystkim dla osób, których dotyczą problemy sfery erotycznej. Jednak z asortymentu mogą także korzystać wszyscy, którzy pragną jeszcze większych doznań i chcą podkręcić temperaturę w sypialni.