Pandora Marvel – biżuteria nie tylko dla fanów Marvela!

Marka Pandora jest znana na całym świecie. Jej twórcą jest duński jubiler Per Enevoldsen, który w jednej z dzielnic Kopenhagi prowadził swój niewielki sklep z biżuterią. Wraz z żoną wyruszył do Tajlandii po inspiracje i w poszukiwaniu najlepszych materiałów do swoich projektów. Dzięki wyjątkowym i unikalnym wzorom marka zyskała popularność, a obecnie jej wyroby sprzedawane są na sześciu kontynentach. Najpopularniejszym produktem firmy Pandora jest bransoletka z charmsami i zawieszkami. Kompletując swój indywidualny zestaw, każda z kobiet podkreśli swoją indywidualność i stworzy własną kolekcję, która zachowa w pamięci wyjątkowe w życiu chwile. Oprócz bransoletek z zawieszkami firma oferuje również kolczyki, pierścionki, naszyjniki, które można łączyć w zestawy na wyjątkowe okazje lub na co dzień. 

Co to jest kolekcja Pandora Marvel?

Dzięki współpracy firmy Pandora z  Marvel Cinematic Universe powstała unikatowa kolekcja Pandora Marvel. Jest ona dedykowana przede wszystkim fanom komiksów i filmów Marvela, których bohaterami są niezwykłe, fantastyczne postacie superbohaterów. Dzięki niej posiadacze bransoletek z charmsami, pierścionków, kolczyków mogą mieć swoją ulubioną postać zawsze przy sobie. Dobierając zawieszki można stworzyć własną, dowolnie skomponowaną dekorację. Jej zaletą jest dowolność kompozycji charmsów, które można mieszać zgodnie z własnym życzeniem. Jest to wyjątkowa biżuteria, która sprawdzi się jako upominek na każdą okazję, gdyż prezentuje się niezwykle stylowo. Można w niej odnaleźć wiele unikalnych wzorów, związanych tematycznie z filmami i komiksami Marvela. Dowolnie wybrana kompozycja pozwala każdej kobiecie wyrazić swoją osobowość, emocje i najcenniejsze wspomnienia.

Z czego składa się kolekcja Pandora Marvel?

Biżuteria z kolekcja Pandora Marvel ma charakter ponadczasowy i nigdy nie wyjdzie z mody. Jak nieśmiertelni są superbohaterowie uniwersum Marvela, tak nie utraci ona swojej wyjątkowej popularności i uniwersalności. Składa się nie tylko z bransoletek i charmsów, ale również kolczyków, na przykład przedstawiających maskę Spider Mana, które zostały wykonane ze srebra próby 925. Dodatkowym ich atutem są niewielkie i subtelne cyrkonie, które nadają jej wyjątkowego charakteru. Z powodzeniem można je nosić zarówno na wyjątkowe okazje, jak i na co dzień. Kolejnym elementem kolekcji Pandora Marvel są pierścionki, ozdobione Kamieniami Nieskończoności o niezwykłej mocy, która pozwoli pokonać w życiu wszelkie trudności i przeciwności losu. Kolekcja jest tak samo magiczna, jak fantastyczni i niezwykli są bohaterowie komiksów i filmów Marvela. Noszenie kolczyków i pierścionków z Kamieniami Nieskończoności zapewni szczęście i powodzenie każdemu ich posiadaczowi. 

Dlaczego jest to świetna biżuteria nie tylko dla fanów uniwersum Marvela?

Biżuteria z kolekcji Pandora Marvel przeznaczona jest nie tylko dla fanów uniwersum Marvela, ale również dla osób w różnym wieku, zarówno młodych, jak i dojrzałych, kobiet i mężczyzn. Służyć będzie jej posiadaczowi przez wiele lat, nie tracąc na swojej atrakcyjności. To unikalna biżuteria, wyjątkowa, niebanalna, o nowoczesnym designie, zachwycająca swoją pięknością i oryginalnością.  Bransoletka, charmsy, zawieszki, pierścionki, kolczyki z kolekcji Pandora Marvel będą idealnym prezentem na każdą okazję, który sprawi radość osobie najbliższej. Dzięki niemu każda osoba obdarowana takim wyjątkowym upominkiem poczuje się wspaniale i wyjątkowo doceniona. 

biżuteria

Najatrakcyjniejsza biżuteria z kolekcji Pandora Marvel?

W kolekcji Pandora Marvel znajdują się między innymi takie produkty jak:

  • Bransoletki, jedna o wężykowym splocie, ozdobiona zapięciem z logo Marvela, z lekko wypukłymi literami, powlekanymi białą emalią. Na niej może zmieścić się do 18 charmsów, zawieszek lub wisiorków. Inną z nich jest bransoletka z zapięciem w kształcie maski Spider Mana. Obydwie zostały wykonane ze srebra próby 925. 
  • Charmsy, na przykład z wizerunkiem szopa Rocketa, który jest pilotem i ekspertem od broni. Pozuje ze swoim laserowym działem i plecakiem odrzutowym. Postać Rocketa została wykonana ze srebra i ozdobiona ręcznie nakładaną emalią, która podkreśla detale jego kombinezonu i psotne usposobienie. Inne charmsy przedstawiają tańczący grot, Spider Mana w różnych odsłonach, reaktor łukowy Iron Mana, młot Thora, tarczę Kapitana Ameryki, Czarną Panterę i wiele innych. 
  • Kolczyki z kamieniami nieskończoności, platerowane 14 – karatowym złotem, wysadzane sześcioma kolorowymi kryształami syntetycznymi w naprzemiennych kształtach markizy, koła i kwadratu, które symbolizują najcenniejsze artefakty wszechświata.
  • Pierścionki, na przykład z uśmiechniętą buźką Groota i liśćmi okalającymi obręcz, a także z kamieniami nieskończoności.