Kosmetyki z Oriflame – dlaczego warto spróbować

Oriflame to szwedzka marka kosmetyczna o międzynarodowym zasięgu i wieloletnim doświadczeniu w produkcji i dystrybucji wysokiej jakości kosmetyków. Ich produkty docenione zostały nie tylko przez konsumentki, ale na przestrzeni lat także przez wiele znaczących dla branży kosmetycznej magazynów i organizacji przyznających nagrody za najlepsze produkty na rynku. Wysoka jakość, przywiązanie do detali i produkty dopieszczone nie tylko od zewnątrz, ale i wewnątrz to dewiza, jaką Oriflame kieruje się od samego początku. Dlaczego warto spróbować kosmetyków marki i rozpocząć pracę w charakterze konsultantki?

Kosmetyki z Oriflame – dlaczego warto spróbować?

Zdjęcia: http://gierzkiewicz.pl/

Kosmetyki Oriflame są dostępne w Polsce od 1991 roku, jednak na świecie wielbicielki dobrej jakości kosmetyków mogą cieszyć się z nich znacznie dłużej. Jedną z najważniejszych cech kosmetyków Oriflame od zawsze było dopasowanie do potrzeb różnych rodzajów skóry i włosów, tak byś bez względu na wiek, potrzeby skóry czy własne upodobania mogła znaleźć w ofercie coś w sam raz dla siebie. Wśród najpopularniejszych serii kosmetycznych proponowanych przez markę, na szczególną uwagę i uznanie zasługują między innymi kolekcje NovAge przygotowane dla kobiet i mężczyzn poszukujących pielęgnacji skóry dojrzałej, seria Optimals oparta o szwedzkie składniki roślinne, czy kolekcja EcoBeauty promująca etyczne podejście do produkcji kosmetyków. Oriflame to także cała paleta zapachów dla kobiet i mężczyzn, kosmetyków do pielęgnacji włosów, akcesoriów niezbędnych do właściwej pielęgnacji czy wreszcie produktów Wellness – kompleksowa obsługa Twojej skóry to dla Oriflame zadanie nadrzędne.

Dlaczego warto spróbować przygody z kosmetykami Oriflame? Marka od zawsze stawia na wysoką jakość i zrównoważony rozwój, dbając nie tylko o potrzeby każdego rodzaju skóry ale też środowisko, które nas otacza. Wybierając produkty Oriflame oraz sprzedając je jako konsultantka masz pewność, że oferujesz wysokiej jakości kosmetyki przyjazne dla ludzi i środowiska, z najbardziej naturalnym i odpowiednim dla skóry składem i działaniem. Nie ma tu miejsca na niesprawdzone formuły, ryzykowne składniki i brak odpowiednich atestów. Zgodnie ze szwedzką ideą minimalizmu, Oriflame stawia na budowanie zaufania do marki poprzez niepodważalnie wysoką jakość i etykę pracy.

Kosmetyki Oriflame dla konsultantek marki

Jedną z największych zalet dobrego sprzedawcy jest znajomość produktu i umiejętność sprzedania go za cechy, które faktycznie posiada. Marka Oriflame doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego też starając się wspomóc swoje konsultantki w osiąganiu jeszcze lepszych wyników sprzedażowych oferuje im atrakcyjną ofertę zniżek i bonusów pozwalających na zakup kosmetyków nawet kilkadziesiąt procent taniej. Każdy konsultant już od początku swojego członkostwa w klubie Oriflame otrzymuje dostęp do 20% zniżek na wszystkie zamówienia – to na ich podstawie zarabia, składając zamówienia dla swoich klientów, ale jednocześnie może też korzystać z nich na własny użytek. Dodatkowo, za dobre wyniki sprzedażowe marka oferuje konsultantom kolejne programy lojalnościowe, oferując nagrody, bonusy i premie za kolejne złożone zamówienia.

Połączenie sprzedaży kosmetyków z możliwością ich testowania w bardzo korzystnych cenach to najlepszy program biznesowy, jaki z punktu widzenia osoby zainteresowanej branżą kosmetyczną można sobie dziś wymarzyć. Wysiłek potrzebny do uzyskania zniżek jest naprawdę niewielki, a korzyści w postaci dobrej jakości kosmetyków warte każdej minuty czasu zainwestowanego w ich sprzedaż i promocję. Dołącz do klubu Oriflame i przekonaj się, jakie to proste.