Body wyszczuplające w każdym rozmiarze

Często zdarza nam się patrzeć w lustro i nie cieszyć się zbytnio tym, co widzimy. Tu za dużo, tam za mało, przy czym nietrudno domyślić się, gdzie według większości z nas jest za mało, a gdzie za dużo. Jeszcze trudniej zaakceptować nam naszą figurę, gdy przed nami ważna okazja, przed którą nie zdążyłyśmy doprowadzić sylwetki do pożądanego wyglądu. Jeśli na dietę i ćwiczenia już za późno, poznaj jeszcze inną możliwość: body wyszczuplające. Dlaczego warto je wybrać?

Zalety body wyszczuplającego

Są one oczywiste: pomaga ono nadać ciału pożądany kształt, dzięki któremu szybciej założymy tę bajeczną sukienkę, spódnicę czy też spodnie, których normalnie nie jesteśmy w stanie na siebie włożyć. Body wyszczuplające ma jeszcze jeden atut: nie tylko ukrywa to, co nam nie odpowiada, lecz tez podkreśla to, z czego jesteśmy zadowolone. 

Pamiętajmy jednak, że body wyszczuplające to nie magiczne lekarstwo na ukrycie niedoskonałości, zastępujące dietę i zdrowy tryb życia. Zbyt długie jego noszenie może spowodować problemy ze zdrowiem, zatem jego zakładanie ograniczamy tylko do ważnych okazji i staramy się nie nosić go przez cały dzień/wieczór. 

Nawet w wyszczuplającym body można wyglądać seksownie! Body wyszczuplające nie jest bezbarwne, nie jest przeznaczone wyłącznie do tego, by zakładać je pod ubranie – wiele modeli jest wykonanych tak, by móc swobodnie funkcjonować jako wyjątkowo atrakcyjna bielizna na wieczór. 

Jak dobieramy body wyszczuplające?

To, jakie body sprawdzi się w naszym przypadku, zależy od tego, jakie defekty chcemy skorygować. Brzmi to wręcz niewiarygodnie, lecz niektóre z nas mają na tyle duże piersi, że chcą je nieco zmniejszyć. Wówczas rozglądamy się za body z wbudowanym biustonoszem typu minimizer, który sprawi, że piersi wydadzą się mniejsze. Najbardziej typowym problemem są fałdki  na brzuchu, które mamy lub wydaje nam się, że je mamy. W każdym razie, w takim przypadku sprawdzi się body ze wzmocnieniem z przodu, które skutecznie utrzyma sylwetkę w ryzach. 

eleganckie body wyszczuplające

Dobór bielizny wyszczuplającej: czego NIE robić?

Otóż najczęstszym błędem jest dobór bielizny wyszczuplającej w zbyt małym rozmiarze. Jest to błąd – mniejszy rozmiar mamy osiągnąć dopiero po założeniu bielizny, nie przed. Kupując zbyt mały rozmiar, narazimy się na duży dyskomfort, a ciao będzie narażone na mocny nacisk, co przez długie godziny może doprowadzić nawet do omdlenia

Kolejna rzecz, której absolutnie nie robimy, a która była już wspomniana, jest zbyt długie noszenie bielizny wyszczuplającej. Jest ona przeznaczona TYLKO na specjalne okazje. 

Jakie body wyszczuplające jest najlepsze do modelowania sylwetki?

Czy wiesz, że możesz dowolnie zdecydować o stopniu, w jakim wymodelujesz swoją sylwetkę z pomocą bielizny wyszczuplającej? Materiały zapewniające największy efekt wyszczuplający, to przede wszystkim tworzywa sztuczne, takie jak spandex czy też lycra. Im jej więcej, tym mocniejszy efekt modelujący. Najmocniej działają modele zawierające min. 20% elastanu. Dobierając najlepsze dla siebie body wyszczuplające, warto mieć ze sobą ubranie, które założymy w komplecie z bielizną. Wówczas zyskujemy najlepsze rozeznanie w tym, czy rzeczywiście będzie nam wygodnie. Poszukujesz najlepszej bielizny wyszczuplającej? Koniecznie odwiedź sklep internetowy rafjolka.pl, w którym znajdziesz modele idealnie dobrane do twoich potrzeb. Obok bielizny wyszczuplających, sprawdź też ofertę innych produktów, takich jak bielizna erotyczna, szlafroki damskie oraz wiele innych.