3 powody, dla których warto założyć licówki porcelanowe

1. Wielki wybór firm oraz materiałów licówek porcelanowych

Implanty stomatologiczne oferowane są przez rozliczne firmy z całego świata, także w Polsce znajduje się wiele specjalistów, którzy zajmują się ich produkcją na potrzeby stomatologiczne. W jaki sposób zdecydować się zatem na jeden konkretny produkt, który spełni nasze oczekiwania?  W zasadzie to dla naprawdę wielu pacjentów nie ma to znaczenia jaki producent implantu znajdziemy u niego zastosowanie. Ceny implantów stomatologicznych są bardzo zróżnicowane – pełny ich cennik możemy poznać podczas bezpośredniej wizyty w wybranym przez nas gabinecie stomatologicznym. Wszystkie dostępne i zakładane na rynku implanty można podzielić na kilka klas odróżniających się od siebie możliwościami, trwałością.

2. Mocne mocowanie, trwałość i solidność licówek porcelanowych

Chciałabym w tym miejscu wymienić implanty Straumann Rexolid. Są to implanty stomatologiczne, które są bardzo wąskie, a jednocześnie mają zmniejszoną średnicę 3,3 milimetra gdy tak naprawdę kości jest bardzo mało. Roxolid to jest nawet więcej niż tytan. Tak naprawdę to oznacza w zasadzie nowe DNA implantów. Jest to oczywiście połączenie cyrkonu wraz z tytanem. Pozwala to na zwiększenie wszelkiej wytrzymałości implantów w zasadzie to nawet do pięćdziesięciu procent. Staraumann to także w zasadzie najbardziej długowieczne na świecie implanty stomatologiczne. Aby czas leczenia skrócić w zasadzie maksymalnie to bardzo często są proponowane implanty stomatologiczne Starumann Roxolid ze specjalną powierzchnią SLAactive.

Nowe implanty

Ta specjalna powierzchnia sprawia, że implanty stomatologiczne w bardzo bezpieczny sposób oraz przyśpieszony integruje się już z naszą kością. W zasadzie to już po trzech, a już na pewno do czterech tygodni dniach po samym zabiegu w żuchwie jak i także od sześciu do ośmiu tygodni w samej szczęce można rozpocząć już wykonanie ostatecznej pracy. Mam oczywiście na myśli mostek czy też koronę. Dokładnie każdy stomatologiczny gabinet daje nam wybór co do rodzaju implantu. Jako pacjenci mamy także wybór dokładnego systemu implantologicznego.

3. Zakładanie licówek porcelanowych nie jest bolesne

Naprawdę wybór jest tak duży, że każdy z pacjentów w zasadzie bez najmniejszego kłopotu znajdzie dla siebie rozwiązanie odpowiednie. Bardziej profesjonalne gabinety stomatologiczne, na dużo wyższym poziomie i profesjonalizmie oferują swoim pacjentom zarówno licówki porcelanowe klasy standard jak i także implanty stomatologiczne klasy premium. Musimy mieć tego świadomość. Dlatego też gdy wybieramy się już na tak drogi zabieg jakimi są implanty stomatologiczne to powinniśmy jednak udać się do gabinetu stomatologicznego na wysokim poziomie. Zdecydowanie najlepiej jest wybrać polecany gabinet stomatologiczny. Jednak gdy takowego nie mamy to możemy poczytać masę opinii na temat tychże konkretnych gabinetów stomatologicznych, które dostępne są na przykład w Internecie.