3. powody dla których warto wybrać DJa

dj na wesele ŚląskCzym kierować się podczas wyboru najlepszego muzyka do obsługi naszego wesela? Obecnie prym wiodą DJ i nie dzieje się tak bez przyczyny – zapewniają oni świeżą i popularną muzykę, która trafia w gusta młodych ludzi, a z uwagi na obecnie panującą modę by zapraszać na ślub większe ilości znajomych i przyjaciół i mniejsze rodziny, szczególnie starszych ciotek i wujków, ważne jest to by zapewnić im rozrywkę do jakiej przywykli z codziennego życia.

1. Style muzyczne

Nie ma się co oszukiwać, obecnie coraz chętniej słuchamy muzyki nowoczesnej, popu, hip-hopu, techno. Takie gatunki królują w naszych odbiornikach muzycznych i takie królują na parkietach dyskotek i spotkań towarzyskich. Warto zatem zapewnić dobrą rozrywkę swoim gościom także podczas takiej imprezy jak wesele. Jeżeli zależy nam na tym by oprawa muzyczna była na czasie i wpisywała się w najnowsze klimaty i trendy warto zapoznać się z ofertą DJ.

2. Cena

Ważnym powodem dla którego chętniej wybieramy DJ niż orkiestrę lub zespół jest cena tych usług. Z powodu zatrudnienia większej ilości osób zespół jest droższy od DJa, a każdy wie, że organizacja wesela pochłania duże środki więc każdemu zależy na tym by móc oszczędzić. Jeżeli zależy nam na muzyce i dobrej zabawie gości warto zatrudnić DJ, który równocześnie często pełni rolę wodzireja i zabawia gości. Skorzystanie z oferty takiego wodziereja ogranicza nasze koszty jakie musimy spożytkować na to by zapewnić gościom dobrą zabawę. Wodzirej dba o ciekawe zabawy i odpowiednią rozrywkę, często to on sprawia, że goście mają okazje poznania się i dobrej wspólnej zabawy. Ten punkt łączy się z kolejnym, a mianowicie:

3. Gadżety i atrakcje

Zwykle DJ oprócz zapewniania rozrywki ma także dodatkowe sprzęty, np. może zapewnić  dekorację światłem czy maszynę do baniek lub dymu, która uatrakcyjnia wesele. Dekoracje świetlne wydobywają  z pomieszczenia weselnego niezwykły urok, który w zwykłym świetle jest niedostrzegalny, np. dekoracje zapewnione przez DJ http://musicserwis.com. Jeżeli zależy nam na wyjątkowej atmosferze całego spotkania, taki pomysł jest bardzo niezwykły do wykorzystania. Zaś jeśli idzie o maszynę do baniek czy dymu to zapewniają one przepiękną oprawę po wyjściu z kościoła i podczas pierwszego tańca. Para młoda niejako sunie wtedy w powietrzu, a zdjęcia które wykona fotograf w takiej scenerii nabierają wyjątkowego charakteru i są przepiękne. Bańki mydlana zaś nadają zdjęciom beztroski, lekki i przyjemny charakter, który może wpłynąć na dowartościowanie tego wyjątkowego dnia jeszcze modniej.