3 powody dla których warto wybrać meble na wymiar

Meble na wymiar to zawsze klasa wyżej niż gotowce ze sklepów meblowych. Poniżej przedstawiamy dlaczego warto je kupić i dlaczego warto zapłacić te około 30% więcej.

  1. Możliwość zamówienia nietypowych kształtów. To co najbardziej podkreśla indywidualizm mebla to jego oryginalność. Obecnie zdecydowana większość rynku to bardzo sztampowe konstrukcje z katalogów. Pochodzące z wielkich fabryk są uniwersalne czyli de facto nadają się do każdego wnętrza.  De facto czyli tak naprawdę nadają się wszędzie i nigdzie. Znacznie ustępują pod tym względem meblem na wymiar.
  2. Opcja montażu w nietypowych pomieszczeniach. Czasami zdarza się tak, że te katalogowe meble nie posiadają oczekiwanych rozmiarów. Są produkowane tylko w kilku opcjach a w konsekwencji nie wejdą do naszej super małej kuchni czy takiej o nietypowych kształtach. Wtedy z pomocą przychodzą meble na wymiar, które nie tylko robione są co do centymetra pod wymiary pokoju ale mogą charakteryzować się niebanalnym wyglądem.
  3. Oryginalność. Czynnik który coraz bardziej zdaje się być w cenie. Bardzo charakterystyczne dodatki budują klimat i odznaczają naszą kuchnie czy duży pokój z tłumu. W erze bardzo powielanych wzorów liczy się ten charakterystyczny styl, który dodaje animuszu.
nawymiar
Na wymiar znaczy luksusowo

Udział w rynku mebli na wymiar jest jeszcze stosunkowo mały jednak w przyszłości możemy się spodziewać jego stałego aczkolwiek powolnego wzrostu. Ludzie coraz bardziej chcą się wyróżniać z tłumu a meble na wymiar stanowią bardzo dobre dopełnienie tej filozofii życia.